shtëpi > Produkte > High Bay Lehta > 200W LED dritë të lartë gji

LED llambë misri

Markë: Dera

Origjina e produktit: Shenzhen, China

Kohë për dorëzim: 5-7 ditë

Kapacitetit të furnizimit: 5000 copë / javë

1. Input DC12V, të përshtatshme për të energjisë diellore dhe bateri-powered
2. strehim alumini pastër për shpërndarje të mirë të ngrohjes dhe të sigurt
kursimit 3. Energjisë, në krahasim me llambë fluoreshente tradicionale në gjendjen e njëjtë ndriçim, të ruajtur deri në 70% ~ 80%
4 . zhurmë të ulët, pa UV dhe rrezatimi infra të kuqe, një burim të sigurtë të ftohtë-drita
5. jetës Super gjatë shtrihen deri në 50,000hours, dhjetë herë më të kursimit të energjisë llambë tradicionale
6. lehtë instalimin dhe përdorimin konvencional, zëvendësim i drejtpërdrejtë i llambë tradicionale dhe të ulët mirëmbajtje

 

LED LAMP CORN Product Information
fuqia: Model:                input:                 Chips LED Markë: Chips LED: Mbajtës llambë: Produkt Size: garanci: Certifikata:
5W Misri-DL-5W DC 12V SMD 5730 24pcs E26 / E27


Ju lutem mos ngurroni për të dhënë kërkesën tuaj në formularin e mëposhtëm. Ne do t'ju përgjigjen në 24 orë.
* Subject:
* Email:
  • Emri:

  • Telefon:

  • *Mesazh: