Насловна > производи > Висока Bay светлината > LED 200w висок залив светлина

LED пченка крушка

Бренд: Дера

На потеклото на производот: Шенжен, Кина

Време на испорака: 5-7 дена

Снабдување капацитет: 5000 парчиња / неделно

1. Внесете DC12V, погоден за соларна енергија и батерија-придвижуван
2. Чиста алуминиумски домување за добра дисипација на топлина и безбедно
штедење 3. енергија споредено со традиционалните флуоресцентна светилка за состојбата на истиот осветлување, заштедите до 70% ~ 80%
4 . ниско ниво на бучава, без УВ и инфрацрвени зраци, безбедно ладно извор на светлина
5. Супер долг животен век до 50,000hours, десет пати на традиционалните заштеда на енергија светилка
6. лесна инсталација и конвенционалните употреба, директна замена на традиционалните сијалица и ниска одржување

 

LED LAMP CORN ИНФОРМАЦИИ НА ПРОИЗВОД
моќност: модел:                влез:                 LED чипови бренд: LED чипови: Светилки Носител: Големина на производот: Гаранција: Сертификат:
5w Пченка-DL-5W DC 12V SMD 5730 24pcs E26 / E27


Ве молиме да се чувствуваат слободни да го кажете вашето барање во форма подолу. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
* Предмет:
* Е-пошта:
  • име:

  • телефон:

  • *Порака: